Астролог Влад Росс пророкує, що Москва приєднається до Києва, а Крим стане островом

Одного разу, коли йому було всього кілька років від народження, гуляючи в саду разом з дідом, tragerpacifica.com він несподівано заявив, що потрібно негайно зібрати фіги з дерев, оскільки “потім буде пізно”. Ми переконані, що їх було значно більше, однак ми відібрали найбільш характерні. З іншого боку, не варто забувати, що саме IT-сектор виявився одним з найбільш стійких. Однак при детальному розшифруванні можна зрозуміти, що в першій половині 2016 року виникне серйозний конфлікт на Близькому Сході, а саме Іран оголосить ультиматум Туреччині і світ ризикує опинитися на порозі Третьої Світової Війни. Також є пророцтва на 2016 рік і про голод, який виникне в Африці – він призведе до масової втечі і переселення людей з африканського континенту. На території, що займає сьогодні Україна, виникне центр нової цивілізації, всі Пророки одноголосні. Інфляція, дефіцит вільних грошей в економіці, нестача енергоресурсів – всі ці фактори впливають і на IT в тому числі. Точно так само, все людство проживає всі ці етапи. Фіги негайно зібрали, а на наступний день страшна буря повалила всі дерева в саду. Як бачимо, надзвичайно ущільнюється, кожний наступний період протікає швидше від попереднього. Людина в цей період вже вміє шити одяг, полювати, добувати їжу. Ми спостерігаємо початок складного аспекту Сатурна та Урану – цей момент і став початком війни.

Глава офісу президента Андрій Єрмак вважає, що завершити активну фазу війни в Україні до зими – життєво необхідно. Ментальне повернення Донбасу взагалі триватиме дуже довго, але припинення війни відбудеться саме у 2020 році». Період не буде дуже важким, оскільки йдеться про транзитний Марс. 2. У грудні 2014 року Росс прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівує (ТСН.ua): «Зараз, поки Марс перебуває у Водолії, зима повинна бути спокійна. Час від часу незрозуміло взагалі, що відбувається, і потрібно бути готовим до всього. Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс має бути готовим “до довгого шляху”. Якщо подивитися на те, що діється в світі – так воно і є. В Україні передбачення Нострадамуса на 2016 рік дають зрозуміти про те, що частина Молдови захоче відколотися і прилучитися до України. Він свідчить також про те, що протягом березня наша країна отримуватиме підтримку і фінансування з боку інших держав, оскільки Риби – світлий, духовний знак співчуття й милосердя, яке світ проявлятиме до України. Ванга напророчила потужний духовний підйом України: «Бог дав їй силу! Різкий підйом економічної ситуації у нас я бачу після 2021 року. З погляду астрології, цей час завжди супроводжується не дуже хорошими подіями, зате після цього можуть розпочатися позитивні зміни прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік України, її відродження та реконструкція. І вже після 2020-х років Росія буде займати дуже помітне становище в світі – на рівні Китаю і США.

Цей етап тривав приблизно 230 років. Тепер же гряде закінчення цього етапу, який триває вже 25 років і завершиться до 2017 року. Сам же автор книги, Джон Хоуг, стверджує: «Нострадамус передбачив багато винаходів людства, в тому числі, радіо, супутники у формі дисків, підводні човни і кисневі маски. Тобто, кожна людина – це окремо взятий гвинтик однієї махини, який стоїть строго на своєму місці і виконує конкретні функції. Як відомо, людство, схоже окремо взятого індивідуума, розвивається за певними законами. Як узагалі можна такий сценарій розглядати, якщо цей сценарій однозначно призведе до подальшої ескалації не тільки в Україні, а й у Придністров’ї, Молдові, Грузії, і він буде спонукати інших, де є невирішені або заморожені конфлікти, йти шляхом захоплення територій? Але це тільки припущення згідно розгаданим катренам. Чи вдасться цьому процесу здійснитися і як на це зреагує світова спільнота – побачимо в майбутньому. На цьому етапі з’являється неандерталець, який не має житла, а лише укриття, мова його невиразна й незрозуміла, як дитячий лепет. На меркурианском етапі мова стає більш досконалим. У більшості країн ринок IT-послуг стає все більш нестабільним. Україна понизиться і знову займе своє місце…

Тільки так люди звільняють всередині себе місце для сприятливого росту. В наше тяжелое военное время люди ищут малейший повод для надежды. За його розміщенням можна зрозуміти, що головний висновок та урок для нас, українців, – це збереження та згуртування цілісності нашої нації, нашого суверенітету та народності. Однак Сергій Смирнов, представник Пулковської обсерваторії, відверто зізнається, що навіть не чув нічого про цю теорію. Однак саме кілька сотень коріння цих слів ляжуть в основу мов всього людства. Більше того, саме на початок цього періоду Нострадамус відносить зародження нової релігії, яка дуже швидко пошириться по всьому світу і навколо якої об’єднається все суспільство. Окрім того, очікується прихід в Україну закордонних IT-компаній, для яких наша держава може стати чудовим плацдармом для розвитку та розширення. 17. Травень 2021 (Главред): Росія не почне якихось масштабних військових операцій екстрасенси про Україну 2023ти України в травні-червні 2021 року, а от у липні-серпні вона може здійснити кидок вглиб української території з двох напрямків. Україна почне переговори про приєднання частини територій Молдови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *