Макова війна (Fb2)

Очільник МОЗ Максим Степанов анонсував підвищення зарплат медикам на 50%Очільник МОЗ Максим ... Ти вважаєш його гарненьким, доки він не помочиться на меблі. Ти й ногою сюди не ступиш, доки я вестиму заняття. Ти вважаєш, що прикликати богів – це ніби покликати собаку з двору до будинку. Ми щороку отримуємо когось такого, як ти, провінційного селюка, який вважає: лише тому, що склав іспит, він заслуговує на мій час та увагу. Тепер ти не лише принижена, а й травмована. Як би ти описала всіх цих людей? Хай би що говорив Алтань, вона не могла просто ігнорувати два роки навчання в Дзяна. У мене таке відчуття, що Дзяна вважають соромом для Академії. На тринадцятий день до кабінету Дзіми Лайн в Академії прилетів поштовий орел. Покарання від Дзюня нічим не краще за виключення з Академії. Жинь знала, що хоч як млосно їй від самої думки про це, але без наставництва Дзюня вона нізащо не пройде Випробування. Імовірно, пройти Випробування я не зможу. Цике потрібно було змусити флот пливти ліворуч. Жинь щосили намагалася вгамувати паніку, змусити себе думати раціонально. Звісно, – здавалося, помічниця намагалася не розсміятися.

Звісно, вона зможе все надолужити. А найгірше, що тепер вона не зможе надолужити. Змушував виконувати ті самі вправи наосліп, а потім визнавав, що йому це просто здалося кумедним. Раптом Жинь хитнулася. В очах знову почорніло, але потім зір повернувся. Жинь вибралася з ліжка, серце шалено калатало в грудях, але все ж тремтливими пальцями вона запалила лампу. Кров шалено бухкала у вухах. Крізь гул у вухах до Жинь пробивався металевий голос, немовби хтось кричав через велике поле, але це єдине, що вона могла чути. Відчуття було таке, немовби хтось водив зазубреною каменюкою в її нутрощах. Коли Еньжо відпустила Жинь з-під свого нагляду, її перевели до підвалу головної зали, де раніше відбувалися двобої. Протягом наступних п’ятнадцяти хвилин помічниця лікаря детально пояснила зміни, які відбувалися в тілі Жинь, показуючи різні місця на зображенні та жваво жестикулюючи. До пандемії зарплата лікарів у 2023 році в Україні лікаря сягала не більше десяти тисяч гривень, а навантаження у реанімації велике. Ні. Головна якість лікаря – не те, що він крові не боїться, а здатність вчитися. Нехай вони вважають, що можуть струсити її, як сміття, але вона не лежатиме тут і не миритиметься з цим. Однокласники Жинь оминали її, немовби зовсім не бачили. Коли я вбила її, це здавалося вбивством. Але саме це якраз і було зрозуміло.

Те саме ми бачили в Кхурдалайні. Але ми відстояли цей прохідний бал. Але сама кількість загиблих вражала. Але Жинь радше померла б, аніж запитала в неї, як це вирішити. «Нам не перемогти». Оніміла від відчаю, Жинь стояла, опустивши меч. Генерал не відводив лютого погляду від Жинь і Неджі. Ні, – пробурмотіла Жинь. За мить свіжа цівка крові стекла вниз по нозі, і Жинь відстежила її джерело, вимазавши пальці. Вони луснули – і Жинь упала на підлогу, forum.kh-it.de підвелася і обернулася за мить до того, як Шіро забіг до кімнати, клацаючи перезарядним самострілом. Вони видавалися неймовірно важкими. Вона ночами ниділа над дієслівними часами мови призахідників, неймовірно заплутаними. Вона на роки відстає від однолітків у Сінеґарді. Жинь огорнула порожнеча, відділяючи її від усього, що коїлося навколо. А коли Жинь медитувала, Спірлійка, немовби відчутарифна сітка медиків 2023 в Україніаючи її страх, щоразу ставала все яскравішою. Алтань годинами нестямно крокував стінними укріпленнями, видивлявся на горизонті якихось ознак руху ворога, немовби хотів наступного нападу, щоб особисто мати нагоду битися з усією Федерацією. Вона простягнула руку й погладила Жинь по зраненій щоці, немовби мати пестить своє дитя.

А тоді живіт скрутило таким болем, немовби її вдарили ножем. Її ліву ногу немовби простромили розжареними ножами в коліні. Її рухи були апатичними. Це був спотворений Пантеон, у якому боги були не живі, а ув’язнені в завмерлому животінні. Кхурдалайн був кривавою жертвою, щоб виграти час. «Зі мною все буде гаразд», – вона повторювала це собі знову й знову, щоб не панікувати. Він важливий. А вона ні. Він говорив як мала дитина: налякано, безнадійно. Її білизна здавалася холодною, штани були такими, як тоді, коли вона ще маленькою надзюрила в ліжко вві сні. У нас тоді були гарячі дискусії з цього питання. Не є надзвичайно розумною й не має ейдетичної пам’яті, як Кітай. До спальні Жинь повернулася з надзвичайно незручним поясом, прикріпленим під штаньми, а також шкарпеткою з нагрітим сирим рисовим зерном. Він та невеликий гурт солдатів багато днів переховувалися під тілами вбитих товаришів по службі, надто налякані, щоб виходити, бо ж патрулі Федерації могли повернутися. Він наповнив повітря важкими видихами, бо ж, мабуть, цілий канал переплив, затримавши подих. Неджі все минулося, бо його батько тримає за яйця полозарплати лікарів в Україніину факультету. Кедзю тримає нижчі верстви суспільства в покорі. Кедзю – це хитрість, аби тримати неосвічених селян там, де їм і місце.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *