Програма медичних гарантій (ПМГ) 2023: тарифи та вимоги

Дата виходу в Україні: 14 квітня 2022 р. Тому всі дії щодо надання відпусток, виходу на роботу мають здійснюватися по зміненому у зв’язку з перенесенням робочих днів графіку роботи підприємства, установи, організації. Коли буде здійснена оплата медичним командам за роботу в рамках пакету “COVID”? Збільшенням кількості пацієнтів. Коли ви набираєте 50 пацієнтів, яких обслуговуєте, і ми це бачимо за даними ЕСОЗ, ви можете збільшувати кількість таких команд. Тут на складність випадку перш за все впливає тривалість такого лікування, необхідна кількість залучених фахівців тощо. Тому що, перш за все, ми не знаємо, чи виконають свої обіцянки різні кредитори, а уряд заклав такі показники в бюджет, які повинні забезпечуватися зовнішніми запозиченнями. Тому це завжди буде залишатися в фокусі НСЗУ. Тому що йдеться насамперед про можливість зменшення тривалості лікування пацієнтів у стаціонарних умовах, якщо вони можуть отримувати цю допомогу вдома під наглядом мобільних мультидисциплінарних команд; також для зменшення ризику рецидиву потрапляння закладів на стаціонарний рівень. Готовність до реагування на інфекційні захворювання, де щомісяця заклад буде отримувати по 1 млн грн за те, що він зможе забезпечити інфекційну готовність і буде забирати на себе госпіталізацію всіх пацієнтів. Звертаємо увагу на те, що Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про внесення зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо встановлення святкового дня – День Української Державності» від 25.08.2021 р.

Про те, як його оформити (зі зразком заповнення), читайте в матеріалі за посиланням. Саме тому для більшості пакетів період, за який ми будемо брати статистику – це період з 1 квітня по 30 вересня 2021 року. У нас такі заклади законтрактовані у 2021 році на надання різного виду реабілітації і ці послуги вже оплачуються цим закладам охорони здоров’я. Але коефіцієнти в порівнянні з цим роком ми не змінюємо, тому для розуміння можете взяти коефіцієнти з Постанови №133 і “Про порядок реалізації Програми медичних гарантій на 2021 рік”. Маємо зазначити, що суттєвих змін в порядку укладення договорів не відбулося і проект постанови на 2022 рік схожий на поточний – це Постанова Кабінету Міністрів №133. Одна команда на область передбачена тільки на момент першого укладення договору для закладів, які вже мають договір і в них вже працюють мультидисциплінарні команди. Необхідно вже, завчасно, щоб був створений департаментом охорон здоров’я обласної державної адміністрації перелік закладів, які будуть укладати договори на готовність для того, щоб заклади встигли підготуватися. Для закладів, які надають хірургічну стаціонарну допомогу, введений цей пакет для того, що пророкують Україні ясновидці 2023б не утримувати пацієнта на ліжку більше одного дня, якщо йому достатньо проведення процедури протягом одного дня і можлива одразу його виписка додому. У нас є пакет стоматологічної допомоги і пакет амбулаторної допомоги, яка передбачає і хірургічну допомогу.

Чи планується збільшення кількості команд з надання мультидисциплінарної психіатричної допомоги для надання послуг, адже наразі одна команда на область обслуговує максимум 60 людей і цього недостатньо? Коронавірус може інфікувати мільярди людей у 2022 році, тому було б дивно, якби еволюція вірусу не створила новий штам, який стане ще більш трансмісивним. Символом Нового 2022 року стане чорний водяний тигр. Якщо ми говоримо про розширений скринінг, який буде введено в 2022 році, то за ці послуги НСЗУ буде сплачувати окремо за окремим пакетом медичних послуг. Чи можливе ведення вагітних на первинному рівні за окремим пакетом медичних послуг? Так, це можливо, якщо заклад відповідає окремим вимогам. Як тільки заклад буде готовий податися і буде відчувати свою готовність відповідати вимогам медичних гарантій, він може податися на цей пакет. Чи буде відновлено у Програмі медичних гарантій 2022 року пакет “Реабілітація дітей з церебральним паралічем”? Чи це буде здійснюватися за рахунок Програми медичних гарантій? Чи то покличе Овен на допомогу друзів, чи то покличе тих, хто найменше зацікавлений у його перемозі, не важливо – він завжди вибере правильну стратегію і в роботі, і в сімейному колі, оскільки самі обставини підштовхуватимуть його до найбільш правильного кроку. Тобі важливо зміцнити завойовані позиції.

Цього року важливо знайти мужність і подолати невпевненість, сором`язливість і тривожність. Цього року життям Козерогів керуватиме “закон бумерангу”. З жовтня більшість регіонів почали заходити в червону зону, були суттєві обмеження на користування плановими послугами і тому цей період ми вже не будемо брати до розрахунку на наступний рік. Окремо ми обіцяли закладам охорони здоров’я, що будемо для розрахунку запланованої вартості медичних послуг брати міжковідний період. Ця вимога буде відстрочена до 1 квітня 2022 року, але вже сьогодні закладам потрібно потурбуватися або про залучення відповідних фахівців, або підписувати договори зі спеціалізованими підприємствами, підприємцями або фізичними особами, які мають відповідну кваліфікацію щодо здійснення перекладу жестовою мовою. Ця вимога відповідає потребам пацієнта і суті самого пакету, тому вона буде збережена на 2022 рік. Чи розглядає НСЗУ можливості створення пакету, що стосується спортивної медицини? Чи є правові підстави для аргументації такого рішення? Чи необхідно оплачувати скринінги для регіональних лабораторних центрів? Який документ, що підтверджує доступність до будівлі, необхідно подати до НСЗУ при подачі заявки на договір? Можна провести самооцінку за тими вимогами, які опубліковані на сайті НСЗУ. Як бути з договорами, щодо яких ще немає виставлених на сайті НСЗУ оголошень, наприклад, стаціонарна допомога без хірургічного втручання або ковід?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *