Простата – аденома,простатит

5 способов применения прополиса для лечения простатита Тоді хвора знайшла в книзі народне засіб від міоми і стала його застосовувати. Одночасно для лікування міоми матки застосовувати настій бадану всередину – по 1 ст. Вирішила впритул зайнятися своїм здоров’ям: почистила кишечник, змінила харчування, зробивши акцент на овочі та фрукти, а вилікувати міому вдалося за допомогою кореня бадану. Настій готувала за таким рецептом: 50 г подрібненого кореня бадану залити 350 г води температурою 60 градусів. 1 склянку кедрових горіхів вимити, потовкти, залити 500 г горілки. 1 ст. л. подрібненої гички залити 600 г води, кип’ятити 5 хвилин, настояти. Коли «заварка» в каструлі закінчувалася, знову наливала 1 літр води, так само кип’ятила і наполягала. Чагу заварювала так: в аптеці купила суху чагу, полпакета чаги залила водою – 1 літр в емальованій каструлі, довела до кипіння, кип’ятила 2-3 хвилини, 10 хвилин наполягала. 1 літр води перемішати, кип’ятити 5 хвилин. Приймати настій потрібно 3 рази в день за 30 хвилин до прийому їжі (10 днів пів ложки, 20 днів – цілу ложку). Два рази на день робити спринцювання розчином: на 150 г теплої води – 1 ч. Після вечірнього спринцювання робити тампони – 1 ч.

Свечи для лечения простатита и аденомы простаты (Витапрост) D45 Стала робити тампони на ніч з глиною за рецептами Травинки (в подвійний шар марлі клала глину, розведену водою густіше сметани), і робила аплікації з такою ж глиною на низ живота. ’язати ниткою, тампон змочити в настої коренів бадану, злегка віджати і ввести на всю ніч у піхву. На ніч робила тампони, загорнувши густо замішану глину в 2 шару марлі. Для аплікації глину вона розводила водою до густоти сметани, викладала її на поліетиленову плівку завтовшки 2-3 см, прикладала на низ живота і лежала 3 години, lms.akprind.ac.id тепло укутавшись. Робила такі ж аплікації на низ живота кожен вечір на 2 години, тільки глину викладала не на плівку, а на два шари марлі. Вирішила дозволити собі постільний режим 2 дні, в ці дні вона робила аплікації з глини, змінюючи їх кожні 3 години. Але курс лікування продовжувати всього 3 дні. Через місяць в банку на дні буде червонувата рідина, а зверху гриби. Закупорити банку герметично, поставити у відро, закрити відро кришкою і закопати глибоко в землю на місяць.

Повторювати це лікування міоми кожен місяць – пухлина значно зменшиться. Курс лікування 1 місяць, потім місяць перерва. Жінка пила місяць, все пройшло, операцію скасували. Больная заваривала и пила чагу 4 месяца. Цей настій, як заварку, розводила навпіл з окропом і пила замість чаю. Цей продукт є в будинку будь-якої господині і доступний у продажу. Використовуючи ці народні засоби лікування міоми, жінкам вдалося вилікувати міому матки і значно поліпшити здоров’я. Курс лікування 6-8 тижнів. Коли випила 2,5 пляшки, пішла на обстеження – міома зменшилася до розмірів 3-4 тижнів. Ні на що не сподіваючись, пішла до гінеколога. Пацієнтці потрібно суворо дотримуватися призначень гінеколога. Бджолиний підмор не тільки лікує міому матки, але і нормалізує гормональний фон у всьому організмі – проходить ендометріоз, мастопатія, краще починає працювати щитовидна залоза. Це народний засіб використовується не тільки в лікуванні міоми, але і лікує запалення придатків, africanshowbizz.com спайки труб, ерозію, всі види маткових кровотеч. Це ж народне засіб для лікування міоми радить травниця Молостова О.

Ф. радить цей народний рецепт для лікування міоми – спосіб приготування і схема прийому така ж – щогодини по 1 ст. ». Лікар відповів, що ніякої міоми у неї немає. Настоянка кедрових горіхів – досить відомий народний засіб лікування міоми матки. Це народне лікування міоми матки допомогло всім жінкам, які його застосували, головне – не пропускати прийом настоянки (ЗСЖ 2004 р. ЗСЖ 2005 р. №15, мед стор 29, ЗСЖ 2005 р. ЗСЖ 2010 р. №1, стор 35, ЗСЖ 2009 р. І так – до лікування (ЗСЖ 2004 р. Ще одній жінці вдалося вилікувати відваром з вишневих гілочок ендометріоз (ЗСЖ 2010 р. Лікарі наполягали на операції, але хвора всіляко намагалася ухилитися від радикального втручання, вона інтуїтивно відчувала, що може вилікувати міому народними засобами (перед цим їй вдалося вилікувати виразку шлунка капустяним соком). Якщо не допомогло відразу, проведіть ще 2-3 таких курсу, і міому матки вдасться вилікувати без операції. Лікарі пропонували операцію, рецепт свечи прополис але знайомі порадили спробувати вилікувати міому без операції чагой. Питання про операції відпав.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *