Цілі візиту високопосадових американських військових до єврейського утворення

І сталося в третьому році, пішов Йосафат, цар Юди, до царя Ізраїля. А ми мовчимо, не забираємо його з руки царя Сирії! Тепер дивимось яка доля спіткала злого, нечестивого та безбожного ізраїльського царя. І ось фінал. Ми бачимо безславний кінець злого і агресивного царя Ахава, який не ходив дорогами Господа , а вибрав злу дорогу, яку йому запропонував диявол. Поки решта світу спостерігає за розвитком подій з інтересом, подібним перегляду захоплюючого телевізійного шоу, для наших народів є тільки одне питання:”Коли ж прийде кінець ворожнечі і настане мир в Донбасі і Луганську”. Саме через Україну прийде неймовірне і небачене до цього злиття “Пізнього дощу”. І саме цього сьогодні найбільше боїться ворог людства – сатана диявол, Саме тому на нас сьогодні повстали всі сили зла. Замах, який здійснив Каїн на Авеля , в результаті чого Авель загинув був першим конфліктом в історії людства із застосування зброї і перше кровопролиття. Все в результаті буде сприяти нам на благо.

Найбільшо аналогією між подіями в Україні і тими подіями про які розповідає нам Слово Боже є війна між Сирією та Ізраїлем, про яку іде мова в Біблії, 1-а книга Царів 22 розділ. І він прожив три роки, і не було війни між Сирією і між Ізраїлем. 3. Меч війни – це страшне покарання, він бере мир із землі, найбільше благословення, і спонукає людей вбивати один одного. Люди, які повинні любити одне одного та допомагати один одному, під час війни налаштовані вбивати один одного. Він символізує спустошливі війни. Відповіді може бути дві: або Він хоче це зробити, але не може, або може, але не хоче. Cвоїм нескінченним милосердям, бо Він у найвищій мірі показує свою могутність, вільно прощаючи гріхи. Можна сказати, що Ісус показує свою всемогутність у кожному вчинку, навіть тоді, коли Він проявляє милосердя або коли Він пасивний навіть перед замахом на Його життя. 135,6), то тому, що Він їх створив. Секрет, виявляється, у тому, що всі кольори гаманця притягують якийсь вид удачі. Справа у тому, що Ванга на відміну від Нострадамуса не залишила списку своїх пророцтв навіть у віршованій формі.

«Історія Європи значною мірою пишеться в Україні. Українці власними тілами захищають те, що ... За його словами, Ванга зазвичай не давала точних вказівок на час в своїх прогнозах, але в той раз чітко говорила про п’ять двійок. Племінниця незрячої болгарської ясновидиці, Красимира Стоянова, говорила, що Ванга розмовляла з душами померлих або, в разі, коли померлі не могли дати відповіді, з якимсь нелюдським голосом. Болгарская ясновидящая Ванга рассказала перед своей смертью о событиях в 2022 году. Например, часто упоминается предсказание о «годе шести двоек», который якобы записал со слов прорицательницы в 1993 году бизнесмен Борис Кючуков. Багато сьогоднішніх пророцтв в різних церквах світу, які Господь виголошує через своїх служителів свідчать, що Україна і зокрема Київ є центром великого духовного пробудження, місцем великої Божої благодаті, особливого злиття Святого Духа. 2. Христос керує і наказує не лише у Царстві благодаті, але й у сфері Божого провидіння. Символічно що взагалі війна на Землі почалась на території сьогодняшнього Близького Сходу, вона почалася в Едемському саду, коли люди згрішили. Але в 2022 році, може бути навіть саме наприкінці 2021 року, коли у нього включиться останній Соляр, виходить, що він може взагалі припинити своє земне існування. Але чи можуть молитви зупиняти війни. І ми повинні розуміти, хто є родоначальник кожної війни. 7. Жовтень 2018-го (Факти.ua): Не варто найближчим часом чекати і закінчення війни на Донбасі: «До 2020 року я не бачу, homepage щоб у цьому питанні щось сильно змінилося.

Не каждый возьмет на себя труд провести иссечение неправильно нарощенных тканей, чтобы добраться до истины, легче просто поверить надписи «слон» на клетке с тигром. Ми повинні розуміти, що війна почалася давно. Уже влітку спалахне велика війна за участю РФ, США, Ірану, Ізраїлю та європейських країн, відлуння якої відчує весь світ. Уже наступного року за долар у Росії проситимуть 100 рублів, а то й більше… Офіційно чотирнадцять тисяч убитих за вісім років – це що, почерк Росії? Всупереч загостренню зовнішньополітичних відносин Росії і України доля сусідньої держави хвилює кожну людину. Наприклад,знов будо підняте питання збереження проекту «дві держави для двох народів», пролунала відмова мати справу з міністрами, які вважаються «прибічниками жорсткої лінії», і, що іще гірше, пролунала критика на адресу політики Нетаньяху у відношенні змінення судової системи. Питання: Інформаційне агентство «Sada El-Balad» повідомило 09.03.2023 новину: «Пентагон об’явив сьогодні, у четвер, що міністр оборони США Ллойд Остін і прем’єр-міністр «Ізраїля» Біньямін Нетаньяху домовились про розширення співпраці у межах протистояння іранській агресії». У 1590 році війська короля Генріха IV Наваррського оточили Париж. Серед них – смерть короля Генріха II, Французька революція, прихід до влади Адольфа Гітлера, теракти 11 вересня, пандемія Covid. На країни Азії чекають жахливі повені, а на Індію – масовий голод.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *